Bosrand 25

Bosrand 25

Putten /209 m2 /6 kamers
Prijs op aanvraag

Kenmerken

Algemeen

  • StatusBeschikbaar
  • KoopprijsPrijs op aanvraag
  • AanvaardingIn overleg

Bouwvorm

  • Soort objectWoonhuis
  • Soort woningEengezinswoning
  • Type woningVrijstaande woning
  • Bouwjaar1934
  • BouwvormBestaande bouw
  • LiggingenAan bosrand, Aan rustige weg, In bosrijke omgeving

Indeling

  • Woonoppervlakte209 m2
  • Perceeloppervlakte1.465 m2
  • Inhoud969 m3
  • Aantal kamers6
  • Aantal slaapkamers5
  • Aantal badkamers2

Energie

  • EnergieklasseD
  • VerwarmingCV ketel, Gashaard
  • C.V.-KetelNefit Topline
  • Bouwjaar C.V.-Ketel2019
  • WarmwaterCV ketel, Elektrische boiler eigendom
  • IsolatieDakisolatie, Vloerisolatie, Grotendeels dubbelglas
  • CombiketelJa
  • BrandstofGas
  • EigendomEigendom

Buitenruimte

  • TuinAchtertuin, Voortuin, Zijtuin, Tuin rondom
  • HoofdtuinTuin rondom
  • AchteromJa
  • Kwaliteit tuinFraai aangelegd

Parkeergelegenheid

  • Parkeer faciliteitenOpenbaar parkeren, Op eigen terrein
  • GarageAangebouwd steen
  • Capaciteit1
  • Garages1

Dak

  • Soort dakZadeldak
  • Materiaal dakPannen

Overig

  • Permanente bewoningJa
  • Onderhoud binnenGoed
  • Onderhoud buitenGoed
  • Huidig gebruikWoonruimte
  • Huidige bestemmingWoonruimte
Omschrijving
Video
Plattegronden

Royaal en verrassend wonen op toplocatie!

Bouwjaar: 1934
Inhoud: 969 m³
Woonoppervlakte: 209 m²
Perceeloppervlakte: 1465 m²

Deze unieke jaren 30 woning met aangebouwde garage, veranda en tuinhuis, gelegen aan de ‘bosrand’, bestond oorspronkelijk uit 2 woningen.
In 1995 zijn beide woningen op fraaie wijze met elkaar verbonden en hebben destijds een ware metamorfose ondergaan, met als resultaat 1 heerlijk, royaal familiehuis.
Door deze samenvoeging is er een verrassend speelse indeling ontstaan en hebben diverse vertrekken een groter formaat en een ander functie gekregen.
Door de jaren heen is de woning goed onderhouden en op diverse punten gemoderniseerd met behoud van diverse authentieke details.

De begane grond is o.a. ingedeeld met een hal v.v. toiletruimte en toegang tot provisiekelder, een royale living met serre, erker, gashaard, tv-hoek en een luxe open keuken met doorloop naar de eetkamer.
Tevens zijn op de begane grond de master bedroom en een keurige, complete badkamer gesitueerd.
De 2e verdieping is bereikbaar via 2 verschillende trapopgangen, 1 vanuit de woonkamer met daarboven 2 slaapkamers en een nette badkamer.
De 2e trapopgang geeft toegang tot 2 slaapkamers aan de achterzijde.
Dit alles is gelegen op een prachtig ingericht perceel van 1.465 m² op een zeer geliefde locatie grenzend aan het bos. Kortom: een verrassend familiehuis op toplocatie!

De royale living met serre, erker, marmeren schouw met gashaard en tv-hoek met trapopgang ademt één en al sfeer uit.
De gebruikte materialen en kleurstellingen in combinatie met de houten vloer, het balkenplafond, de fraaie raampartijen met vakverdeling en dubbele openslaande deuren zorgen voor een gezellige warme uitstraling.
Een fantastische plek om op elk moment van de dag te genieten.

Ook de prachtige op maat gemaakte Lodder keuken past perfect bij de uitstraling van de living.
De luxueuze keuken is voorzien van alle comfort en bestaat uit verschillende elementen afgewerkt met granieten aanrechtblad en ingericht met diverse inbouwapparatuur, te weten: gaskookplaat, afzuigsysteem, oven, combimagnetron, koelkast, vaatwasser en een quooker.
Tevens beschikt de keuken over een provisieruimte met cv-kast.
Vanuit de keuken is er een doorgang naar de gezellige eetkamer, welke toegang geeft tot een tussenhal met trapopgang, 2e provisiekelder, vaste kast v.v. aansluiting wasapparatuur en toegang tot de master bedroom, badkamer en garage.
De royale master bedroom heeft een sfeervolle lichte uitstraling en beschikt over een vaste schuifkastenwand en een toegangsdeur naar de tuin.

De complete badkamer is geheel betegeld in lichte kleurstellingen en voorzien van een ligbad, stoom/ douchecabine, wastafelmeubel, toilet en een designradiator.
Daarnaast beschikt de badkamer over natuurlijk daglicht.

Vanuit de woonkamer is via een vaste trap de 1e verdieping bereikbaar.
De lichte overloop geeft toegang tot de 2 royale slaapkamers, badkamer en naar de bergzolder. Beide slaapkamers zijn ingericht met veel vaste bergruimte en een pvc-vloer.
De badkamer op de 1e verdieping is ingedeeld met een douchecabine, wastafel, planchet, spiegel, toilet, design radiator en een deur naar het platte dak.
Via de overloop voorzien van vaste wastafel zijn de aan de achterzijde gelegen slaapkamers bereikbaar.
Beide slaapkamers hebben een prima formaat, zijn afgewerkt met een parketvloer en beschikken over voldoende natuurlijk daglicht.

De rondom, perfect aangelegde en verzorgde tuin sluit naadloos aan op de lommerrijke omgeving en is ingericht met veel en divers natuurlijk groen, een moderne vijver, gazon, verhoogde terrassen, sfeervolle veranda en een tuinhuis.
Door het open karakter van het perceel is er voldoende ruimte voor de zon. Er is hier altijd wel een lekker plekje in zon of schaduw te vinden.
De in 1998 aangebouwde stenen garage is uitgerust met een elektrisch bedienbare garagedeur, een loopdeur naar de achtertuin en tevens is de garage binnendoor bereikbaar.
Daarnaast beschikt de verwarmde garage over een vaste trap naar de vliering met topgevelraam, warm en koud water en een uitstortbak.

Soortgelijke prijsklasse

Ambachtstraat 14-14A in Putten, 3882 BB
Putten /141 m2 /4 kamers

Ambachtstraat 14-14A

€ 1.275.000,- k.k.

Meer info
Bosrand 63 in Putten, 3881 GT
Putten /271 m2 /9 kamers

Bosrand 63

€ 1.250.000,- k.k.

Meer info
Beukenlaan 3 in Putten, 3881 CX
Putten /138 m2 /5 kamers

Beukenlaan 3

€ 1.195.000,- k.k.

Meer info