Torenlaan 11

Torenlaan 11

Putten /116 m2 /5 kamers
€ 545.000,- k.k.

Kenmerken

Algemeen

  • StatusVerkocht
  • Koopprijs€ 545.000,- k.k.
  • AanvaardingIn overleg

Bouwvorm

  • Soort objectWoonhuis
  • Soort woningEengezinswoning
  • Type woningTwee onder één kapwoning
  • Bouwjaar1958
  • BouwvormBestaande bouw
  • LiggingenIn centrum

Indeling

  • Woonoppervlakte116 m2
  • Perceeloppervlakte507 m2
  • Inhoud426 m3
  • Aantal kamers5
  • Aantal slaapkamers4
  • Aantal badkamers1

Energie

  • EnergieklasseC
  • VerwarmingCV ketel, Houtkachel
  • C.V.-KetelNefit ToplineHRC25cw4 compact
  • Bouwjaar C.V.-Ketel2011
  • WarmwaterCV ketel
  • IsolatieDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas
  • CombiketelJa
  • BrandstofGas
  • EigendomEigendom

Buitenruimte

  • TuinAchtertuin, Voortuin, Zonneterras
  • HoofdtuinAchtertuin
  • Oppervlakte266 m2
  • Ligging hoofdtuinNoordwest
  • AchteromJa
  • Kwaliteit tuinVerzorgd

Parkeergelegenheid

  • Parkeer faciliteitenOpenbaar parkeren, Op eigen terrein
  • GarageVrijstaand steen
  • Capaciteit1
  • Garages1

Dak

  • Soort dakZadeldak
  • Materiaal dakPannen

Overig

  • Permanente bewoningJa
  • Onderhoud binnenGoed
  • Onderhoud buitenGoed
  • Huidig gebruikWoonruimte
  • Huidige bestemmingWoonruimte
Omschrijving
Video
Plattegronden

Fantastisch wonen op loopafstand centrum.

Bouwjaar: 1958
Inhoud: 426 m³
Woonoppervlakte: 116 m²
Perceeloppervlakte: 507 m²

Deze prachtige 2 onder 1 kap woning met vrijstaande stenen garage is gelegen op een royaal zonnig perceel van maar liefst 507 m².
De woning bevindt zich in een heerlijke rustige woonwijk op loopafstand van het dorpscentrum.
Op zoek naar reuring? Of liever rustig genieten in de tuin? Hier is het mogelijk.

Het in 1958 gebouwde woonhuis is in de loop der jaren flink uitgebouwd en goed onderhouden.

De openslaande deuren naar de tuin, de houten vloer, de inzet houthaard en de gebruikte kleurstelling dragen allen bij aan de sfeervolle lichte uitstraling in de L-vormige woonkamer.

Vanuit de woonkamer is de aangename lichte eetkeuken te bereiken. De aangrenzende praktische bijkeuken is voorzien van aansluiting wasapparatuur en achter entree.
Op de 1e verdieping zijn 3 volwaardige slaapkamers en een eigentijdse nette badkamer aanwezig.
Via een vaste trap is de zolderverdieping toegankelijk. Hier is de ruime 4e slaapkamer met grote dakkapel gesitueerd.

De verzorgde zeer diepe tuin heeft een gunstige zonligging, biedt veel ruimte en privacy.
En dat is nog niet alles, achterop het perceel staat een garage, welke middels een keurig bestrate royale oprit toegankelijk is, dus ook parkeren is hier geen enkel probleem!

Via de entree/hal met toiletruimte, trapopgang en meterkast met toegang tot provisiekelder is deze prettige gezinswoning toegankelijk.
De royale raampartijen en openslaande deuren zorgen voor een heerlijke lichtinval in de ruime L-vormige woonkamer.
Het zitgedeelte is aan de voorzijde gesitueerd en de eetset is heel praktisch naast de keuken geplaatst.

Maar ook in de keuken is ruimte voor een eetopstelling. Heerlijk toch ‘s-ochtends genieten van een ontbijtje in de keuken.
De keuken is geplaatst in wandopstelling en is afgewerkt met een natuurstenen aanrechtblad.
Er is ruim voldoende bergruimte aanwezig en diverse inbouwapparatuur, te weten: een gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en een vaatwasser.

Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken voorzien van plavuizenvloer en achter entree bereikbaar.
Hier bevinden zich tevens de aansluiting voor wasapparatuur en de cv-installatie, keurig uit het zicht geplaatst achter een grote schuifkastenwand.

Alle 3 de slaapkamers op de 1e verdieping hebben een frisse, lichte uitstraling, een prima formaat en zijn uitgerust met vloerbedekking.
De 2 aan de achterzijde gelegen slaapkamers beschikken tevens over vaste kast(en).
De keurige badkamer is in lichte kleurstelling uitgevoerd en ingericht met een douche, toilet, wastafelmeubel en design radiator.

Via een vaste trap is de zolderverdieping met voorzolder en de 4e slaapkamer met dakkapel en vaste bergruimte te bereiken.
De speelse vormgeving in combinatie met de lichte afwerking en de natuurlijke lichtinval maken dit tot een verrassende ruimte.

Via de royale oprit is de achterop het perceel gelegen ruime garage voorzien van loopdeur en ramen te bereiken.
De aangrenzende overkapping met poortdeur is uitgevoerd met lichtdoorlatende dakplaten en biedt ruimte voor bijvoorbeeld houtopslag.
De zonnige tuin is verder aangelegd met diverse zonneterrassen, plantenborders, bloemenperken en gazon.
Het hele jaar door is het hier volop genieten in alle privacy.

Soortgelijke prijsklasse

Hakschaer 21 in Putten, 3881 CP
Putten /116 m2 /4 kamers

Hakschaer 21

€ 595.000,- k.k.

Meer info
Voorthuizerstraat 158 in Putten, 3881 SL
Putten /110 m2 /5 kamers

Voorthuizerstraat 158

€ 595.000,- k.k.

Meer info
Nieuw in ons aanbod
De Daalder appartement 6 ong in Putten, 3881
Putten /94 m2 /3 kamers

De Daalder appartement 6 ong

€ 590.000,- v.o.n.

Meer info