Dorpsstraat 46

Dorpsstraat 46
Kenmerken
Algemeen
- StatusVerkocht
- Koopprijs€ 975.000,- k.k.
- AanvaardingIn overleg
Bouwvorm
- Soort objectWoonhuis
- Soort woningHerenhuis
- Type woningHalfvrijstaande woning
- Bouwjaar1930
- BouwvormBestaande bouw
- LiggingenAan rustige weg, In centrum
Indeling
- Woonoppervlakte189 m2
- Perceeloppervlakte785 m2
- Inhoud953 m3
Energie
- EnergieklasseF
- VerwarmingCV ketel, Open haard
- C.V.-KetelNefit Trendline
- Bouwjaar C.V.-Ketel2014
- WarmwaterCV ketel
- IsolatieGedeeltelijk dubbelglas
- CombiketelJa
- BrandstofGas
- EigendomEigendom
Buitenruimte
- TuinAchtertuin, Voortuin, Zijtuin
- HoofdtuinAchtertuin
- Oppervlakte338 m2
- Ligging hoofdtuinWest
- AchteromJa
- Kwaliteit tuinVerzorgd
Bergruimte
- Schuur / BergingVrijstaand hout
- Totaal aantal1
Parkeergelegenheid
- Parkeer faciliteitenOpenbaar parkeren
- GarageGeen garage
Dak
- Soort dakMansardedak
- Materiaal dakPannen
Overig
- Permanente bewoningJa
- Onderhoud binnenGoed
- Onderhoud buitenGoed
- Huidig gebruikWoonruimte
- Huidige bestemmingWoonruimte
Nu aangeboden exclusief bijgebouw in verhuurde staat.
Vraagprijs inclusief bijgebouw (ca. 190 m² volgens BAG) in verhuurde staat is € 975.000, = k.k.
Statig & Markant
Bouwjaar: 1930
Inhoud: 953 m³
Woonoppervlakte: 189 m²
Perceeloppervlakte: ca. 630 m²
In het karakteristieke, statige pand van de voormalige huisartspraktijk Tolhoek, waar ons kantoor Zielman makelaardij in het praktijkgedeelte inmiddels ruim 30 jaar gevestigd is, wordt nu de aangrenzende markante dokterswoning te koop aangeboden.
De oorsprong van dit heerlijke, royale herenhuis dateert uit 1930 en is nog rijk voorzien van stijlkenmerken uit deze geliefde bouwperiode.
De indrukwekkende entree/hal, het glas in lood, de hoge plafonds en raampartijen, de zichtbare houten gebinten en de sfeervolle kamers met haarden dragen bij aan de bijzondere sfeer.
Zeker zo uitzonderlijk en zeldzaam is de grootte van de fraai aangelegde tuin met garage en berging en dat in hartje centrum!
De woning heeft op de begane grond onder andere 2 sfeervolle woonkamers, een woonkeuken en een bijkeuken met provisiekelder.
3 Slaapkamers (voormalig 4) en een badkamer. Vanuit 1 van de slaapkamers is er toegang tot de zolderverdieping.
Het geheel straalt grandeur, allure en nostalgie uit, om op slag verliefd op te worden…..
De elegante chique hal straalt een zekere grandeur uit en tegelijkertijd voelt het als een warme deken om je heen, hier kom je echt ‘thuis’.
Wat direct opvalt bij het betreden van de leefruimte is de perfecte balans tussen licht, ruimte en sfeer. De prachtige leefruimte met open haard en toegangsdeur naar de tuin biedt volop ruimte en mogelijkheden om diverse gezellige zitplekjes te creëren.
Aan de andere zijde van de hal is een 2e prachtige leefruimte aanwezig, thans in gebruik als dining room. Deze ruimte is voorzien van een marmeren schouw, vaste kast en een doorgeefluik naar de keuken, zoals deze vroeger nog werden gebruikt om de spijzen door te geven, wat een leuk detail.
Natuurlijk is hier bijvoorbeeld ook een heerlijke werkplek te realiseren.
De gezellige woonkeuken is het kloppend hart van de woning. Hier komt iedereen bij elkaar om te genieten van de maaltijd en de dag door te nemen. De keuken heeft een landelijke uitstraling en is ingericht met diverse apparatuur: ceramische kookplaat, afzuigsysteem in schouw, hete lucht oven, magnetron, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie.
De praktische bijkeuken is voorzien van een provisiekelder en aansluiting wasapparatuur. Tevens is vanuit de bijkeuken de tuin te bereiken.
Achter een prachtige glas in lood deur in de hal bevindt zich de vaste trap naar de 1e verdieping. Middels de royale overloop zijn de sfeervolle slaapkamers en de badkamer bereikbaar.
Alle 3 de slaapkamers hebben een frisse lichte uitstraling en beschikken over hun eigen charmante details. Zoals de glas in lood ramen, de houten gebinten en de speels ingedeelde vaste kasten.
Vanuit 1 van de slaapkamers is tevens middels een vaste trap de zolderverdieping toegankelijk. De royale master bedroom is op eenvoudige wijze terug te brengen naar 2 slaapkamers en beschikt over toegang tot het platte dak waar de mogelijkheid voor het realiseren van een dakterras aanwezig is.
2 Slaapkamers zijn voorzien van airco. De badkamer is netjes onderhouden en voorzien van douchecabine, wastafel en toilet. Er is voldoende ruimte om hier een eigentijdse luxe badkamer te creëren.
De royale besloten tuin geeft een vrij gevoel met veel privacy en is ingericht met een tuinhuis en een houten berging. De tuin is fraai aangelegd met diverse heerlijke zonnige zitplekjes, prachtige plantenborders, gazon en voor de golfers onder ons, een eigen kunstgras putting green, fantastisch toch! Ook parkeren is hier geen probleem, dat is mogelijk in eigen garage, wat een luxe.
Dit alles in hartje centrum!