Achterstraat 93
Achterstraat 93
Kenmerken
Algemeen
- StatusBeschikbaar
- Koopprijs€ 429.000,- k.k.
- AanvaardingIn overleg
Bouwvorm
- Soort objectAppartement
- Soort appartementBovenwoning
- Bouwjaar1997
- BouwvormBestaande bouw
- LiggingenIn centrum
Indeling
- Woonoppervlakte105 m2
- Inhoud318 m3
- Aantal kamers4
- Aantal slaapkamers3
- Aantal badkamers1
- Aantal woonlagen2
Energie
- EnergieklasseA
- VerwarmingCV ketel
- C.V.-KetelRemeha avanta
- Bouwjaar C.V.-Ketel2007
- WarmwaterCV ketel
- IsolatieDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
- CombiketelJa
- BrandstofGas
- EigendomEigendom
Buitenruimte
- TuinZonneterras
- HoofdtuinZonneterras
- Oppervlakte54 m2
- Ligging hoofdtuinOost
- AchteromNee
- Kwaliteit tuinNormaal
Bergruimte
- Schuur / BergingVrijstaand hout
- Totaal aantal1
Parkeergelegenheid
- Parkeer faciliteitenOpenbaar parkeren
- GarageGeen garage
Dak
- Soort dakSamengesteld dak
- Materiaal dakLeisteen
Overig
- Permanente bewoningJa
- Onderhoud binnenGoed
- Onderhoud buitenGoed
- Huidig gebruikWoonruimte
- Huidige bestemmingWoonruimte
Comfortabel wonen in het centrum!
Servicekosten: € 186,61 per maand
Bouwjaar: 1997
Soort: 4-kamer appartement bestaande uit 2 woonlagen met royaal dakterras en bijbehorende berging op de begane grond
Inhoud: 318 m³
Woonoppervlakte: 105 m²
Verwarming: c.v. ketel
Isolatie: volledig geïsoleerd
Dit verrassend ruim 4-kamer appartement, verdeeld over twee woonlagen (type: maisonnette) is gelegen op de 1e verdieping middenin het gezellige centrum van Putten. Hoe prettig is het om even het dorp in te lopen om een hapje te eten of nog even
een boodschapje te doen.
De gezamenlijke entree met intercom en brievenbussen geeft toegang tot het trappenhuis met liftinstallatie. Ook is hier de inpandige berging gesitueerd.
De praktische indeling van het appartement verdeeld over 2 woonlagen in combinatie van veel leefruimte, drie slaapkamers en het royale dakterras zorgt ervoor dat de bovenwoning bijna het gevoel van een tussenwoning geeft.
Op de 1e woonlaag is vanuit de hal met toiletruimte en trapopgang de heerlijk lichte woonkamer met half open keuken bereikbaar.
Op de 2e woonlaag bevinden zich drie slaapkamers van verschillende afmetingen. Ook de badkamer bevindt zich op deze woonlaag. Zo zijn de verschillende functies van het appartement prettig over de twee verdiepingen verdeeld.
En dan is er nog een heerlijke verrassing: het royale dakterras.
Deze buitenruimte is volledig betegeld en biedt voldoende ruimte om lekker buiten te zitten in het zonnetje.
De leefruimte biedt volop plaats voor een comfortabele zithoek én een gezellige eethoek. De grote raampartijen zorgen voor prettig daglicht en een open verbinding met buiten.
Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgevoerd in een praktische hoekopstelling met veel werk- en bergruimte. Een fijne basis om heerlijke maaltijden te maken.
Op de 2e woonlaag bevinden zich drie slaapkamers van verschillende afmetingen.
De royale master bedroom biedt volop ruimte voor een groot bed en kastruimte. De andere kamers zijn uitstekend geschikt als slaap-, werk- of hobbykamer. Een praktische verdieping met ruimte voor uiteenlopende woonwensen.
De badkamer is ruim opgezet en voorzien val alle gebruiksgemakken. De inloopdouche met glazen wanden, het wastafelmeubel, toilet en het wandcloset zorgen voor een praktische indeling. De lichte wandtegels in combinatie met de donkere accenten geven de ruimte een rustige en frisse uitstraling. Tevens is hier de aansluiting voor de wasapperatuur.
Het royale dakterras is helemaal betegeld en biedt volop ruimte om lekker buiten te zitten. Dankzij de schuttingen aan beide zijden is er veel privacy en ontstaat een fijne, beschutte plek om van het zonnetje te genieten. Genoeg ruimte voor een gezellige eettafel, een loungeset of een combinatie van beide.
Ook praktisch is de vrijstaande houten berging. Ideaal voor het opbergen van tuinkussens en andere spullen.