Koudhoornseweg 28

Koudhoornseweg 28
Kenmerken
Algemeen
- StatusVerkocht
- Koopprijs€ 679.000,- k.k.
- AanvaardingIn overleg
Bouwvorm
- Soort objectWoonhuis
- Soort woningEengezinswoning
- Type woningGeschakelde woning
- Bouwjaar1980
- BouwvormBestaande bouw
- LiggingenAan bosrand, Aan rustige weg, Vrij uitzicht, In bosrijke omgeving
Indeling
- Woonoppervlakte128 m2
- Perceeloppervlakte644 m2
- Inhoud703 m3
- Aantal kamers4
- Aantal slaapkamers3
- Aantal badkamers1
Energie
- EnergieklasseB
- VerwarmingCV ketel, Open haard, Vloerverwarming gedeeltelijk, Warmtepomp
- C.V.-KetelRemeha
- Bouwjaar C.V.-Ketel2019
- WarmwaterCV ketel, Geiser eigendom
- IsolatieDakisolatie, Muurisolatie, Dubbelglas
- CombiketelNee
- BrandstofGas
- EigendomEigendom
Buitenruimte
- TuinAchtertuin, Voortuin, Zijtuin
- HoofdtuinAchtertuin
- Oppervlakte294 m2
- Ligging hoofdtuinNoord
- AchteromNee
- Kwaliteit tuinVerzorgd
Parkeergelegenheid
- Parkeer faciliteitenOp eigen terrein
- GarageAangebouwd steen
- Capaciteit1
- Garages1
Dak
- Soort dakZadeldak
- Materiaal dakPannen
Overig
- Permanente bewoningJa
- Onderhoud binnenGoed
- Onderhoud buitenGoed
- Huidig gebruikWoonruimte
- Huidige bestemmingWoonruimte
Geschakelde woning met vrij uitzicht.
Bouwjaar: 1980
Inhoud: 703 m³
Woonoppervlakte: 128 m²
Perceeloppervlakte: 644 m²
Deze in 1980 gebouwde mooie geschakelde woning met aangebouwde stenen garage ligt in een geweldig gebied en op een perceel van 644 m².
De woning heeft een vrij uitzicht op de fantastische omgeving waar het elke dag weer is genieten.
Echter is niet alleen de omgeving mooi ook de woning is prachtig en door de jaren heen zowel binnen als buiten keurig onderhouden.
De woning is voorzien van dakisolatie, dubbelglas, 18 stuks zonnepanelen, een hybride waterpomp, airco in de slaapkamer en een energielabel B.
Tevens beschikt de woning over een royale kelder die bestaat uit 2 separate ruimtes, en een vliering die te bereiken is via de slaapkamer aan de voorzijde.
Bij binnenkomst in de entree/hal bevinden zich de toiletruimte, trapopgang en toegang naar de kelder.
Vanuit de hal is de Z-vormige woon-/ eetkamer te bereiken, deze Z vorm creëert als het ware twee ruimtes, maar door de open verbinding is er wel een eenheid en ruimtelijk effect ontstaan.
De eetkamer is aan de achterzijde gesitueerd en de woonkamer aan de voorzijde van de woning met fantastisch uitzicht.
Beide ruimtes zijn uitgerust in lichte kleurstellingen en een parketvloer
De landelijke keuken beschikt over ruim voldoende bergruimte en divers inbouwapparatuur.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een badkamer.
Kortom compleet wonen op een fantastische unieke plek!
De living is aan de voorzijde van de woning gelegen en is voorzien van een heerlijke open haard met schouw (2020) en royale hoekraampartijen.
Door de raampartijen stroomt er veel natuurlijk daglicht binnen en geven een waanzinnig uitzicht op de weilanden.
Door de gebruikte kleurstellingen en materialen heeft de leefruimte een moderne uitstraling.
Een heerlijke plek om te relaxen!
Vanuit de moderne living kijk je naar het gezellige eetgedeelte de eetkamer is aan de achterzijde van de woning gesitueerd en heeft door de raampartijen en opslaande deuren een lichte uitstraling.
Middels de openslaande deuren is de fantastische tuin bereikbaar, hoe heerlijk is dat?
Tevens is via de eetruimte de landelijke, moderne keuken te bereiken.
De landelijke keuken in hoekopstelling beschikt over ruim voldoende bergruimte en diverse inbouwapparatuur, te weten: kookplaat, afzuigkap, oven, combimagnetron, koelkast en vaatwasser.
In de aangrenzende bijkeuken is de aansluiting voor wasapparatuur gesitueerd.
Tevens zijn via de bijkeuken de garage en achtertuin bereikbaar.
Via de trapopgang in de entree/hal bevindt zich de royale overloop die toegang geeft tot de 3 slaapkamers en de badkamer.
Alle 3 de slaapkamers hebben een frisse, lichte uitstraling en zijn voorzien van voldoende ruimte.
De 3e slaapkamer is nu in gebruik als royale inloopkast.
De master bedroom heeft de beschikking over een balkon en airco die de gehele bovenetage kan koelen.
De complete badkamer heeft een lichte uitstraling en is ingericht met een ruime inloopdouche met stort- en handdouche, ligbad, wastafelmeubel met spiegel, designradiator en een vrijdragend toilet.
Tevens beschikt de badkamer over mechanische ventilatie en betegeling tot aan het plafond.
De riante achtertuin is ingericht met een heerlijke veranda, zonneterras, bomen, struiken, verschillende plantenborders, houtopslag en een geweldige plantenkas.
Door de indeling van de royale tuin zijn er diverse plekjes waar je in alle privacy kan relaxen.
Wil je uit de zon dan kan dat natuurlijk onder de sfeervolle veranda, waar je tevens kan genieten van de fantastische tuin!
Een groot pluspunt is dat parkeren geen enkel probleem is, dat is mogelijk in de aangebouwde stenen garage, die parkeergelegenheid biedt voor 1 auto, of op de royale oprit, waar plek is voor 3-4 auto’s.
Tevens is de garage voorzien van elektra en een vliering waar de cv-installatie is geïnstalleerd.
De cv-ketel is in 2019 vernieuwd en in 2022 uitgebreid met een hybride warmte pomp.